Jak zdobyć StarCoins i VIP w grze MovieStarPlanet? Praktyczna porada

 Jak zdobyć StarCoins i VIP w grze MovieStarPlanet? Praktyczna porada

Poradnik do MovieStarPlanet

Czy słyszeliście o grze Poradnik do MovieStarPlanet ? Założę się nawet o dużą sumę, że tak, jest to świetna gra, którą stworzył projektant Claus Jensena w 2009 roku. Do dyspozycji mamy oczywiście wiele serwerów, w tym polski. Został on oficjalnie otwarty przez producenta na początku 2011 roku. W grze dostajemy szereg możliwości jakie daje nam producent możemy tworzyć artbooki, dodawać własne zdjęcia. Podoba mi się to w tej grze, że jest bardzo zgrana społeczność, można znaleźć tutaj wiele przyjaznych osób, z którymi możemy się zaprzyjaźnić, dawać sobie prezenty i tego typu rzeczy. Wiadomo, że z innymi osobami gra się o wiele przyjemniej niż samemu, można się wspierać, pomagać sobie, obdarowywać się wzajemnie podarkami. Sklep oferuje nam wiele ciekawych rzeczy, a mianowicie są to na przykład ubrania, możemy zmieniać całkowicie wygląd naszej postaci. Warto zaznaczyć, że co tydzień, a dokładnej w czwartek na Jak zdobyć SC w MovieStarPlanet dodawany jest motyw – jest to miłe urozmaicenie gry i przyjemny dodatek od producenta.

Kliknij ten przycisk i przejdź do poradnika!

przedstawiamy poradnik do MovieStarPlanet na naszej stronie

Jak uzyskać StarCoins w grze MovieStarPlanet?

Gra oferuje nam także to, że możemy zmieniać swój pokój, aranżować go według naszego pomysłu, potrzeb i preferencji. Możemy także dodawać wpisy na profilach naszych znajomych np.. Jakiś miły wpis z okazji urodzin czy życzenia Bożonarodzeniowe. W grze tej mamy możliwość zakupu tak zwanego VIP’a czyli konta premium, które daje nam jeszcze więcej możliwości. Wyróżnia się tutaj trzy rodzaje kont premium. VIP Zwykły, VIP Elite oraz VIP star, każdy w zależności od terminu, na który chcemy Sposób na darmowego VIPa MovieStarPlanet wykupić konto kosztuje analogicznie więcej. Jest jeszcze jedno rozwiązanie jak zdobyć konto premium nie kupując go bezpośrednio w grze. Wystarczy w dowolnym kiosku kupić gazetkę i tam dostępny będzie kod.

Kliknij ten przycisk i przejdź do poradnika!

idealny sposób uzyskiwania diamonds w MovieStarPlanet

Poradnik jak zdobyć VIP w MSP

Przyjemne z pożytecznym, ponieważ dostajemy nie tylko konto premium, ale także ciekawą gazetkę z przydatnymi poradami dotyczącymi Kody do MSP samej gry. Śmiało można grać bez konta premium, także nie przejmuj się tym, że nie masz pieniędzy czy po prostu zwyczajnie szkoda jest CI ich wydawać. Płatne konto nie jest tutaj wyznacznikiem osiągnięcia szacunku czy dużych wyników w grze. Oczywiście daje to możliwość szybszego rozwoju, lecz wszystko można osiągnąć bez wspomagaczy – także bez stresu. Kilka słów jeszcze o grafice, bo warto o niej napisać, bardzo dużo fajnych i ciekawych elementów, fajnie zaprojektowane postacie oraz akcesoria do niej, szeroka gama kolorów jak i przedmiotów, w które możemy przyodziać swoje postacie. Popimo miłej atmosfery czasem trzeba uważać na osoby, które będą chciały Cię oszukać i przejąć Twoje konto z całym Twoim dotychczasowym dorobkiem! Musisz być czujny lub czujna i zachować wszelkie zasady bezpieczeństwa by złodziejom nie udało się zabrać Twoich przedmiotów czy nawet całego konta! Grałem w tą grę Jak uzyskać Diamonds w MovieStarPlanet kilka dobrych lat temu, kiedy jeszcze się uczyłem i powiem Wam szczerze lubię czasem do nie powrócić, mimo, że mam już swoje lata. Miła atmosfera, ciekawe przedmioty i system zadaniowy sprawia, że aż chce się tutaj wracać i ta gra ma coś w sobie, że przyjemnie się tutaj wraca oraz miło wspomina. Polecam i zachęcam gorąco do sprawdzenia tej topowej na rynku pozycji.

Kliknij ten przycisk i przejdź do poradnika!

zobacz jak mieć łatwo vip w msp

Administrator

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wszelkie prawa zastrzeżone. Copyright © 2015-2020 by BestHacks.com.pl