Poradnik do BlockStarPlanet – Jak zdobyć VIP i Diamonds w BSP?

 Poradnik do BlockStarPlanet – Jak zdobyć VIP i Diamonds w BSP?

Poradnik do BlockStarPlanet

Słyszeliście o grze BlockStarPlanet? Na pewno słyszeliście, ponieważ gra ta bije ostatnimi czasami rekordy popularności, jeśli chodzi o gry przeglądarkowe. Jest ona oczywiście dostępna dla każdego, wystarczy tylko założyć sobie konto i można śmigać. Gdy już się zarejestrujemy musimy przejść tutorial, każdemu nowemu graczowi przyda się kilka krótkich i przydatnych lekcji, żeby wiedzieć między innymi jak poruszać się w grze lub o co zwyczajnie chodzi w tej grze. Warto to wiedzieć, że producenci gry Poradnik do BlockStarPlanet mają już na koncie grę inne bardzo popularne tytułu warte zainteresowania, które osiągnęły fenomenalne wyniki jeśli chodzi o popularność i aktywność graczy.

Kliknij ten przycisk i przejdź do poradnika!

przedstawiamy poradnik do blockstarplanet na naszej stronie

Jak uzyskać VIP w grze BlockStarPlanet?

Gra ta przypomina troszkę jedną bardzo dobrze znaną Jak zdobyć Diamonds w BlockStarPlanet w środowisku produkcję, ponieważ też zbudowana jest z klocków, ale za to ma bardzo dużą funkcjonalność, a mianowicie możemy tworzyć parkoury, pisać na czacie ze swoimi znajomymi czy innymi graczami. Można zawierać tutaj ciekawe przyjaźnie i miło spędzać czas z rówieśnikami. Produkcja daje nam także możliwość dania tak zwanego uśmiechu naszym znajomym i dzięki temu będą oni mogli dostać większy poziom swojej postaci. Niestety można robić to tylko co godzinę, także, także nie da się tutaj oszukiwać zbytnio. Kryształy możemy szukać i znajdować na mapach i można je później wymienić na wagon – gra oferuje naprawdę Sposób na darmowego VIPa w BlockStarPlanet ciekawy system. Zaletą gry jest to, że sami według własnych preferencji możemy tworzyć to, jak nasza postać ma wyglądać. Społeczność gry jest bardzo miła i uprzejma, zawsze pomogą, jeśli masz jakiś problem.

Kliknij ten przycisk i przejdź do poradnika!

sprawdź jak zdobyć vip w blockstarplanet w bardzo szybki i bezpieczny sposób

Poradnik jak zdobyć Diamenty w BlockStarPlanet

Chciałbym też poruszyć kwestię wad tej gry, bo wiadomo Kody do BSP nie ma idealnych projektów, a mianowicie jest to fakt, że czasem gra się laguje czyli zacina. Pomimo, że mam dosyć dobry komputer nie chwaląc się oczywiście oraz światłowodowy internet, to gra często mi się zacina, prawdopodobnie jest to delikatny problem z optymalizacją, nie jest to oczywiście bardzo rażący błąd, ale jeśli już mówimy o wadach, to myślę, że tą kwestię warto poruszyć i coś o niej napisać. Mam nadzieje, że w przyszłości producenci zadbają o to, by poprawić troszkę optymalizacje gry. Czy tak będzie? Szczerz nie wiem, ale pisanie do supportu w tej sprawie podejrzewam, że za wiele nie da, także musimy być dobrej myśli, że wydawcy sami wyłapią ten błąd i coś z nim zrobią. Najlepszą funkcjonalnością w tej grze oczywiście moim zdaniem jest to, że możemy kopać i dokopiemy się do piekła, które ma swoje miejsce na dole planszy. Mamy szansę zdobyć po drodze kryształy i inny ciekawe skarby. Skarb możemy otworzyć oczywiście po dokopaniu się do tego piekła- także nie ma tak łatwo. Bardzo ciekawa gra, bardzo funkcjonalna, producenci Jak uzyskać Coins w BlockStarPlanet często dodają nowe bronie oraz dodatki, sami możemy tworzyć kreaturę dla naszej postaci, jeśli będziemy grali z przerwami, a nie całymi dniami to gra z pewnością będzie dawała nam frajdę przez długi czas, warto zagrać i zobaczyć, czy podpasuje Wam styl jaki oferują właściciele. Dla mnie jest ok, liczę na to, że sprawdzicie, może akurat gra Was wciągnie? Kto wie, zawsze warto próbować, jak to mówią.

Kliknij ten przycisk i przejdź do poradnika!

metody jakie stosujemy są najłatwiejsze do użycia, dzięki nim gra w bsp bedzie lepsza

Administrator

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wszelkie prawa zastrzeżone. Copyright © 2015-2020 by BestHacks.com.pl