Poradnik do Mobile Legends – Jak zdobyć Diamenty i Punkty Bitwy?

 Poradnik do Mobile Legends – Jak zdobyć Diamenty i Punkty Bitwy?

Poradnik do Mobile Legends

Poradnik do Mobile legends: Bang Bang jest to gra w której walczymy z osobami i musimy zniszczyć ich wieżyczki oraz zniszczyć główną wieżę zwaną nexusem by wygrać rozgrywkę. Zaczynając grę możemy tworzyć swój nick oraz wybrać swoją płeć, również możemy stworzyć nasz Sztandar. Zaczynając rozgrywkę z naszymi znajomymi lub z losowymi ludźmi z Internetu startujemy za naszym nexusem, do którego jeśli wrócimy podczas walki możemy się leczyć. Każda z ponad 40 postaci ma swoje trzy umiejętności oraz jedną umiejętność pasywną. Gdy niszczymy wieże przeciwników, musimy wejść tam razem z kimś innym by sama Wieża do nas nie strzelała ale też trzeba uważać na tak zwane Minionki, które mogą do nas strzelać podczas gry. Nie możemy tylko rozwalać wież naszych przeciwników, musimy również bronić nasze wieże żeby nikt ich nie zniszczył. Musimy uważać na postacie, które na przykład Jak zdobyć Punkty Bitwy w Mobile Legends mogą nas zarazić i wtedy wszyscy będą mogli nas atakować, a my nie będziemy mogli nic zrobić, ale też niektóre postacie mogą się leczyć i też leczyć swoich towarzyszy.

Kliknij ten przycisk i przejdź do poradnika!

przedstawiamy poradnik do mobile legends na naszej stronie

Jak uzyskać Punkty Bitwy w grze Mobile Legends?

Zawsze podczas gry możemy wybrać Guzik, dzięki któremu przez teleport przeniesiemy się za nexus, czyli tam gdzie się urodziliśmy, aby odzyskać zdrowie lecz jeśli będziemy chcieli wrócić na nasze pole walki niestety będziemy musieli iść tam na piechotę i nie możemy się tam ponownie teleportować. Jak ktoś zabije kogoś z naszych lub jakiegoś przeciwnika u góry ekranu będzie widać powiadomienie o tym z jakimś komentarzem oraz z pokazanymi twarzami postaci Sposób na darmowe Diamenty w Mobile Legends oraz pseudonimami osób, które uczestniczyły w tej bójce. Każda moc działa inaczej oraz każdy ma ją inną. Jak mówiłam niektóre moce zamrażają lub leczą, ale też są takie moce, które po prostu zadają w jednym miejscu bardzo dużo HP lub przeciągają przeciwników do siebie.

Kliknij ten przycisk i przejdź do poradnika!

doskonała metoda na zdobywanie diamentów w mobile legends

Poradnik jak zdobyć Diamenty w Mobile Legends

Są też takie, które mogą się teleportować Kody do Mobile Legends na krótkie dystanse oraz wiele innych. Także możemy również dostawać medale oraz podnosić poziomy, możemy też dawać punkty bitewne, za które będzie można kupować nowe postacie lub skrzynki, z których mogą wypaść nowe postacie. Na początku jest darmowych osiem postaci. Za diamenty, które niestety możemy kupić tylko za prawdziwe pieniądze lub wystające w prezencie od innych możemy kupić skórki do postaci żeby wyglądały inaczej niż zwykłe – zmienia to tylko wygląd postaci i nie zmienia to jakości rozgrywki. Nie wspomniałem jeszcze, że gra jest 5 kontra 5 osób w czym możemy grać z naszymi prawdziwymi znajomymi lub dobranymi przez komputer. Sterowanie w grze jest bardzo proste i dużo mniej skomplikowane niż w league of legends na komputery. Gra jest dość przejrzysta i nie zauważyłem w niej żadnych większych błędów, lecz według mnie czasami trudno w kogoś wycelować i odróżnić go od zwykłych botów, kiedy wejdzie się za szybko scenę. W grze są również leśne potwory, które jak zabijemy Jak uzyskać Diamonds w Mobile Legends dostajemy z nich punkty. Jak zniszczymy nexus drużyny przeciwnej to wygrywamy, a jeśli wejdziemy na pole jakieś z wieżyczek zacznie ona nas atakować, chyba że pójdziemy tam z jakimś innym graczem z naszej drużyny. W grze co tydzień dodawane są nowe eventowe tryby gry, skórki i wiele innych!

Kliknij ten przycisk i przejdź do poradnika!

przekonaj się już dziś i zdobywaj diamonds do gry mobile legends w bardzo prosty sposób

Administrator

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wszelkie prawa zastrzeżone. Copyright © 2015-2020 by BestHacks.com.pl