Poradnik – Jak zdobyć Diamenty i Szafiry w Momio za darmo

 Poradnik – Jak zdobyć Diamenty i Szafiry w Momio za darmo

Poradnik do Momio

Część z ubrań to: szary sweterek, biała cienką i grubą bluzę, czarną koszulkę Poradnik do Momio z dużym M na środku. Koszula w takie śmieszne wzorki, znowu biało-czarna gruba i cienka bluza, czarna cienka i gruba bluza znowu, czerwony i czarny sweterek taki letni i zimowy, nawet możemy znaleźć tak zwaną żonobijkę, koszulkę na ramiączka, czarną oraz białą, koszulki z fajnymi uśmieszkami na środku, koszulki z hasztagiem, koszulki wakacyjne, koszule wakacyjne, takie niczym hawajskie wręcz. Dalej w kolejnej kategorii mamy spodnie, buty, czapki, fryzurki, misiaki i zabawki, torebki wraz z pleckami, szminkę nawet możemy sobie dobrać, spódniczkę, bądź kiecuszkę. Po lewej stronie widzimy naszych przyjaciół Jacka, Emily Jak zdobyć Szafiry w Momio oraz wspomnianego Lucasa. Wracamy do domu się ubrać już, możemy napisać kilka zdań o sobie, zmienić avatar swój, idąc od lewej możemy zobaczyć: znajomych, ustawienia, prezenty, kolory tła, wyszukiwarka znajomych naszych, no i wyloguj. Po lewo na dole jeśli zjedziemy możemy kliknąć na lupkę w poszukiwaniu naszych znajomych.

Kliknij ten przycisk i przejdź do poradnika!

przedstawiamy poradnik do Momio na naszej stronie

Jak uzyskać Szafiry w grze Momio?

Jedziemy teraz do Emily i widzimy ze dostajemy pięć Sposób na darmowe Diamenty w Momio tysięcy diamentów na urządzenie naszego pokoju. Gramy i mamy już drugi poziom, dostaliśmy szesnaście diamentów i swoje własne momo! Chwila moment i trzeci też posiadamy. 20 diamentów oraz kolejne dwadzieścia waluty, bardzo fajnie! Dostaliśmy momo truskawkę i dostaliśmy polecenie aby wysłać je do jakiegoś innego momowicza, znaleźliśmy Nicko Kody do Momio wariata, mamy nadzieję że ucieszy się z niej. I dostaliśmy powiadomienie żeby dać naszą szkołę, bo może nasi szkolni znajomi są jacyś, kto wie, a jak wiadomo zawsze lepiej bawić się w kilka osób niżeli samemu. Jeśli wypełnimy dane naszej szkoły to dostaniemy dwa szafiry!

Kliknij ten przycisk i przejdź do poradnika!

zobacz jak wygląda nasz poradnik do gry Momio i graj jak mistrz

Poradnik jak zdobyć Diamenty w Momio

Ale nikt z naszych znajomych nie ma, i musimy grać Jak uzyskać Momio Plus w Momio niestety samemu, ale nagroda obiecana została dana i mamy swoje pierwsze dwa szafirki. Ale wracamy do domu i zabieramy się za remont. Wchodzimy w ikonkę młotka i mamy absolutny raj dla majsterkowiczów. Stoły, deski, krzesła, łóżka, wielkie sofy, półki, szafki, szafy, telewizory, doniczki, ściany, podłogi, schody, drzwi, okna, obrazy nawet. Możemy sobie zrobić stolik w białą w kraty ceratę, albo stoły znane nam z sal weselnych, na których na Poradnik do Momio wejściu witają nas szampany przygotowane przez parę młodą. W ostateczności jako stół może nam służyć po prostu biurko z komputerem obok, tak jak zazwyczaj siedzimy, mimo iż nie powinniśmy, ale nawyk to nawyk. Jako fotel jesteśmy w stanie wziąć sobie rozkładaną fotel-piłkę, ew. jeśli nie lubimy futbolu, to jest opcja z arbuzem. Za krzesło może nam robić również pufa w kształcie kostki Rubika, to taka wersja dla inteligentnych. Fotele gamingowe, bujane, do wyboru do koloru dosłownie. Jako sypialnie możemy wziąć sobie swój własny prywatny Kody do gry Momio szałas, łódkę, rozkładaną prysznic(?), lóżko może być ubrane w barwy piłkarskie, bardziej klimaty morskie.

Kliknij ten przycisk i przejdź do poradnika!

autorska metoda uzyskiwania złoto w Momio za darmo

Administrator

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wszelkie prawa zastrzeżone. Copyright © 2015-2020 by BestHacks.com.pl