Poradnik – Jak zdobyć Gemy i Coins w Shadow Fight 2 za darmo

 Poradnik – Jak zdobyć Gemy i Coins w Shadow Fight 2 za darmo

Poradnik do Shadow Fight 2

Do walki dostaniecie najsłabszą drewnianą pałkę Poradnik do Shadow Fight 2 o wartości ataku 371, plus 5% do wartości krytycznego ataku, umiejętność specjalna to tornado które wykonacie swoim bohaterem. Drugie zestawienie będzie zawierać: Bumerang – posiadający wartość ataku 72 i czasu przeładowania 11 sekund, hełm rekruta – dodawać wam będzie 203 wartości ataku, 75% wartości obrony i 85 od ataków cienia, jego umiejętność specjalna to wir, zbroje rapped – o dodatkowej sile 254, obronie od obrażeń na poziomie 84 i obronie od obrażeń bez broni na poziomie 72 punktów. Na koniec w zestawieniu, będziecie mieli oczywiście swoją broń główną którą to będą dwa lekkie sztylety o wartości ataku równej ponad 300pkt, choć obrażenia broni są na poziomie 89pkt a szansa na krytyczny cios jest na jednym procencie. W zestawieniu trzecim do rzucania będziecie mieli dwa sztylety daggery – Wartość ataku będą miały Jak zdobyć Coins w Shadow Fight 2 na poziomie 77 za to atak na poziomie rangi będzie osiągał 84pkt. Hełm da wam siłę na poziomie 234pkt. Obronę głowy na poziomie 91pkt. Plus wartość ataku cienia wzrośnie o 95pkt. Zbroja rekruta doda wam ponad 236pkt do ataku, obronę będzie miała wyliczoną na ponad 81pkt. Plus obrona bez broni to ponad 63pkt. Do ręki dostaniecie broń dwóręcznom o wartości ataku równej 534! Ataku od broni na poziomie 154pkt. Plus wasza szansa na krytyczne uderzenie wzrasta aż do 3%! To tylko kilka z wielu naprawdę wielu zestawów, do tego warto dodać iż każdy zestaw możecie dowolnie zmienić i dostosować do swoich potrzeb. Jak już wspomnieliśmy, technika ma Sposób na darmowe Gemy w Shadow Fight 2 odgrywać tutaj znaczącą rolę.

Kliknij ten przycisk i przejdź do poradnika!

przedstawiamy poradnik do Shadow Fight 2 na naszej stronie

Jak uzyskać Gemy w grze Shadow Fight 2?

Dlatego chcielibyśmy wam przedstawić parę technik dla początkujących. W pierwszej z nich, jeżeli gracie postacią bez żadnej broni a wasz przeciwnik będzie posiadał broń dwuręczną, gwarantujemy wam iż będziecie mieli przewagę nad rywalem. Wasz przeciwnik, będzie oczywiście Kody do Shadow Fight 2 wolniejszy w swoich manewrach, daję wam to ogromną przewagę, gdyż wasza postać bez broni w skakaniu po ścianach nie będzie miała żadnego problemu.

Kliknij ten przycisk i przejdź do poradnika!

zobacz jak wygląda nasz poradnik do gry Shadow Fight 2 i graj jak mistrz

Poradnik jak zdobyć Coins w Shadow Fight 2

Ważnym ruchem będzie unik z dołu, kiedy to jesteście blisko przeciwnika, postarajcie się go uniknąć schylając się w dół, następnie Jak uzyskać Monety w Shadow Fight 2 wasz kolejny ruch będzie polegał na chwyceniu waszego przeciwnika za obwód i wywrócenie go do tyłu, spowoduje to silny upadek na plecy i zada dosyć porządne obrażenie. Warto ten chwyt wykonać w postaci podwójnego powtórzenia i zrobić tak zwanego trolla. Ale jak to się robi? Mianowicie, kiedy to pierwszy raz obejdziecie swojego przeciwnika, będziecie musieli powtórzyć ten ruch jeszcze raz, wykonać to trzeba będzie bardzo szybko i zwinnie. Ten chwyt wymaga dużej zwinności. Teraz przeniesiemy to do walki. Wasza postać musi być wyposażona w dwa miecze, pierwszy wasz wykonany ruch, będzie polegał na ciosie mieczami w nogi przeciwnika, wykonujemy ten ruch poprzez pociągnięcie lewego joystcika w dół i jednoczesne przyciśnięcie wirtualnej pięści a następnie szybko zmienić ruch na lewe ustawienie Poradnik Shadow Fight 2 joya i przycisku pięści, spowoduje to iż wasz przeciwnik nie będzie mógł nawet się podnieść z ziemi, wtedy szybko go atakujecie waszymi mieczami. Kiedy to odleci jak mucha, waszym kolejnym ruchem, będzie powtórzenie poprzedniego i natychmiastowe zbliżenie się do przeciwnika w celu wykonania przewrotu w tył ( złap za obwód ciała)

Kliknij ten przycisk i przejdź do poradnika!

autorska metoda uzyskiwania gemow w Shadow Fight 2 za darmo

Administrator

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wszelkie prawa zastrzeżone. Copyright © 2015-2020 by BestHacks.com.pl