Poradnik – Jak zdobyć Gemy i Złoto w Dragon City za darmo

 Poradnik – Jak zdobyć Gemy i Złoto w Dragon City za darmo

Poradnik do Dragon City

Co do wad i zalet samej gry, pierwszą wadą Poradnik do Star Stable jest na pewno krótka fabuła gry, pomimo takiego rozbudowania i takiej ciekawej fabuły, będzie ona ciągnięta do pewnego poziomu a potem pozostaną tylko wypełniacze. Naszym zdaniem, jeżeli ktoś płaci za grę co miesiąc bądź wykupił pakiet dożywotni a i tak wydaje pieniądze np. na coinsy, fabuła powinna być stale uzupełniana i rozwijana. Waszą przygodę z grą, skończycie na poziomie 20, będziecie mogli oczywiście dalej poruszać się po świecie lecz bez Jak zdobyć Star Coins w Star Stable żadnych zadań. Tak jak w przypadku gier z górnej półki, tutaj też doświadczycie zadań feedexowch, będą one wymagały od was zrobienia czegoś bądź dostarczenia jakiegoś towaru do wyznaczonej osoby.

Kliknij ten przycisk i przejdź do poradnika!

przedstawiamy poradnik do Dragon City na naszej stronie

Jak uzyskać Gemy w grze Dragon City?

Uciążliwość tych zadań jest do Sposób na darmowe Star Rider w Star Stable zauważenia. Kolejną wadą będzie ograniczona mapa waszej krainy. Jeżeli nie posiadacie członkostwa Star Ridera, wasza mapa ograniczy się do połowy pokazywanych treści, ten krok uważamy za mało profesjonalny gdyż to jest tylko mapa a nie jakiś dodatek który ułatwi wasza rozgrywkę. Do tego nasze lokalizacje też będą ograniczone do maksimum! Tutaj musicie uważać, jeżeli wykupicie pakiet Star Rider i zakupicie stajnie w innym mieście, po zakończeniu waszego pakietu, stajnie się usuwają i wasze zdobycze i konie tak samo. Więc jeśli nie chcecie Kody do Star Stable stracić tego co zyskaliście musicie na bieżąco uiszczać wpłatę. Do minusów można dodać fatalny kontakt ze wsparciem, wiadomości które mamy dostawać po 48H od wysłania naszego zapytania, najczęściej są wysyłane po czterech dniach. Kolejnym minusem będą animacje koni które są niezsynchronizowane z naszą postacią, zauważyć to idzie już przy pierwszych minutach z grą. Jeżeli chodzi o ubrania które mają nam dodać punktów do różnych czynności, są niestety Jak uzyskać Pieniądze w Star Stable nie adekwatne do swojej ceny, lecz mamy nadzieję że każdy znajdzie coś dla siebie, wybór jest przeogromny. Przejdźmy teraz do zalet. Gra jak wspominaliśmy jest ciągle aktualizowana i moderowana, od początku samej gry zostały dodane nowe lokalizacje. Tutaj chcemy zwrócić uwagę na właśnie te tereny, jeżeli twórcy dodają nowe tereny będą też dodane nowe osoby a co za tym idzie?

Kliknij ten przycisk i przejdź do poradnika!

zobacz jak wygląda nasz poradnik do gry Dragon City i graj jak mistrz

Poradnik jak zdobyć Złoto w Dragon City

Nowe zadania nasi drodzy czytelnicy. Kolejną zaletą jest nawiązywanie nowych znajomości, oczywiście gra stawia przede wszystkim na integrację z graczami, interfejs jest świetnie zaprojektowany, obiecujemy że każdy się tutaj odnajdzie, do tego możecie pisać szeptem do kogoś bądź pisać do wszystkich na czacie globalnym. Jeżeli chcecie iść na imprezę ze znajomym, nie ma problemu! Imprezy są organizowane co Poradnik do SSO jakiś czas. Kolejną zaletą będą mistrzostwa, jest to kolejny tryb rozgrywki, który integruje graczy z całej krainy, widać iż Star Stable stawia na integrację pomiędzy graczami, do tego nawet jeśli przegracie to i tak będzie można to dodać jako fajne doświadczenie które czegoś was nauczyło.

Kliknij ten przycisk i przejdź do poradnika!

autorska metoda uzyskiwania gemow w Dragon City za darmo

Administrator

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wszelkie prawa zastrzeżone. Copyright © 2015-2020 by BestHacks.com.pl