Poradnik – Jak zdobyć Monety i Pieniądze w 8 Ball Pool za darmo

 Poradnik – Jak zdobyć Monety i Pieniądze w 8 Ball Pool za darmo

Poradnik do 8 Ball Pool

Będziecie musieli przejść wyznaczone Poradnik do 8 Ball Pool misje w pobranej grze. Najczęściej są to misje typu: Dobij do 13 poziomu bądź w niektórych przypadkach, wystarczy tylko pobrać grę. Gra sama podzieliła te zadania na: Gry które wystarczy pobrać i te w których trzeba będzie coś zrobić. Jest ich naprawdę dużo i wszystkie te gry mają podaną różną nagrodę. Bez obaw za te bardziej wymagające dostaniecie oczywiście więcej żetonów. Jeżeli nie chce wam się tracić czasu Jak zdobyć Monety w 8 Ball Pool na zdobywanie punktów doświadczenia, bądź tego co dana oferta oczekuję i macie za gruby portfel, zawsze możecie zakupić owe żetony za prawdziwe pieniądze. Na przykład za mniej więcej 10zł dostaniecie 16k żetonów plus 25% ich wartości za dramo! Za mało? Co powiecie o najdroższym pakiecie Sposób na darmowe Pieniądze w 8 Ball Pool za ponad uwaga… 360zł!! Za te pieniądze dostaniecie ponad 2 miliony żetonów plus 80% ich wartości dodatkowo!

Kliknij ten przycisk i przejdź do poradnika!

przedstawiamy poradnik do 8 Ball Pool na naszej stronie

Jak uzyskać Monety w grze 8 Ball Pool?

Jeżeli chcecie zostać panami tej gry, to musicie zainwestować Jak zdobyć Żetony w 8 Ball Pool w dobry sprzęt a co za tym idzie? Wydać nie małą kwotę żetonów. Co do ustawień w samej grze, będziecie się mogli zalogować poprzez miniclip, google play czy też facebook. Jeśli chodzi o rozgrywkę: zmiana języka, jeśli zakupiliście pakiet VIP będziecie mogli wyłączyć bądź włączyć wyświetlanie się tej informacji dla innych graczy. Jeżeli chcecie posłuchać swojej muzyki a nie dźwięków z gry, będzie wam Kody do 8 Ball Pool dane również i to wyłączyć. Jeżeli gra wam zamula, co jest to mało prawdopodobne, będziecie mogli wyłączyć naklejki na stół. W ustawieniach, będziecie mogli sobie zmienić czułość wasze kija. Wibracje, jeżeli wam nie odpowiadają, też są do zmiany. Jeżeli przeszkadzają wam gracze którzy za dużo się odzywają, nic wam nie stoi na przeszkodzie wyłączenia wiadomości w ustawieniach. Gdy to zrobicie, będziecie mogli cieszyć się spokojną rozgrywką. Oczywiście wasze skupienie wtedy będzie na najwyższym poziomie, co się z tym wiąże? A no pewniejsza wygrana. Idąc dalej, jeżeli Jak uzyskać Pieniądze w 8 Ball Pool będziecie grali na trybie offline i już umiecie wszystko, warto wyłączyć w ustawieniach opcję wskazówek.

Kliknij ten przycisk i przejdź do poradnika!

zobacz jak wygląda nasz poradnik do gry 8 Ball Pool i graj jak mistrz

Poradnik jak zdobyć Pieniądze w 8 Ball Pool

Zapomnieliśmy dodać, iż owe Poradnik do 8 Ball Pool wiadomości a dokładniej ich kolejność wyświetlania, jest możliwa do zmiany również w ustawieniach. Kolejnym dodatkiem jest opcja przemieszczenia wskaźnika baterii na prawą, bądź lewą stronę. Do wyboru będziemy mieli również: zmianę naszego statusu na dostępny bądź niedostępny, powiadomienia o dostępnych znajomych, będziemy mogli również zmienić naszą widoczność dla znajomych naszych znajomych. Warto włączyć sobie opcję auto – obracania ekranu. To na tyle jeśli chodzi o ustawienia i przydatne funkcję. Wyzwania – codziennie będziecie dostawać listę wyzwań, po wykonaniu jednego w zależności od trudności misji, będziecie nagradzani w postaci żetonów oczywiście. Jeżeli wasz skill jest na dosyć wysokim poziomie na pewno będziecie chcieli go dobrze wykorzystać. Do tego przydadzą wam się różnej maści poradniki dostępne na Youtube. Ukażą wam one najróżniejsze techniki które pozwolą wam na wygraną Jak zdobyć Żetony w 8 Ball Pool nawet jednym strzałem! Oczywiście że to żart, takie techniki są stosowane tylko przez hackerów, czego oczywiście nie polecamy. Psucie gry innym nic dobrego nie wniesie, wręcz przeciwnie.

Kliknij ten przycisk i przejdź do poradnika!

autorska metoda uzyskiwania złoto w 8 Ball Pool za darmo

Administrator

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wszelkie prawa zastrzeżone. Copyright © 2015-2020 by BestHacks.com.pl