Poradnik – Jak zdobyć V-Dolce i Karnet Bojowy w Fortnite za darmo

 Poradnik – Jak zdobyć V-Dolce i Karnet Bojowy w Fortnite za darmo

Poradnik do Fortnite

Poradnik do Fortnite to gra, w której musimy rywalizować między innymi grając np. samemu lub w parach, albo w czwórkę w oddziałach. Zapraszam! Gdy wejdziemy do tej gry, będziemy mogli zacząć grę w trybie solą Duo, lub w oddziałach ale nie są to jedyne tryby w jaki można grać. Są też np. naparzanka areny solą lub areny Duo, jest też laboratorium bojowe, w którym możemy testować grę lub Tryb Kreatywny i będziemy mogli tworzyć własny mapy. Gdy zaczynamy grać samemu w solo musimy najpierw wybrać gdzie na mapie zaznaczamy miejsce, w które chcemy polecieć, ale nie zawsze trzeba je zaznaczać – można po prostu polecieć na oślep. Gdy wylądujemy warto szybko znaleźć skrzynkę i zdobyć jakąkolwiek broń, aby móc się bronić przed innymi. Na całej mapie jest aż sto osób, więc trzeba uważać, bo nikt nas nie zaskoczył, lecz mapa jest na tyle duża, że ludzie nie są zgromadzeni w jednym miejscu. Można również wypijać Miksturki osłony, dzięki którym nie licząc życia będziemy mieli dodatkowe sto osłony. Gdy kogoś znajdziemy możemy do niego celować oraz strzelać – są różne bronie i niektóre najwięcej zadają obrażeń na daleki zasięg, a niektóre na bliski. Przykładowo są wyrzutnie rakiet, które bardzo dużo zadają obrażeń. Możemy nimi wysadzić Jak zdobyć V-Bucks w Fortnite również samego siebie i wtedy umrzemy. Są też snajperki, którymi możemy strzelać na dalekie odległości różnego rodzaju strzelby, ale najlepiej atakować na bliski zasięg lub karabiny szturmowe na daleki zasięg.

Kliknij ten przycisk i przejdź do poradnika!

przedstawiamy poradnik do fortnite na naszej stronie

Jak uzyskać V-Dolce w grze Fortnite?

Również można spróbować atakować jednocześnie na bliski zasięg i na daleki. Do tego należy użyć pistoletu maszynowego i zwykłego pistoletu. Każdy pistolet ma swoją rzadkość: jest rzadkość szara, czyli zwykła. Jest też zielona i jest ona trochę rzadsza (niepospolita). Znajdziemy tam również rzadkość oznaczona jako niebieska, czyli rzadka oraz rzadkość epicka, która jest koloru fioletowego. Oznaczeń tych jest dosyć sporo, bo znajdziemy też inne, takie jak rzadkość legendarna, która jest koloru Sposób na darmowe V-Dolce w Fortnite żółtopomarańczowego. Również są bronię mityczne na jasnożółtym tle i je bardzo trudno zdobyć podczas rozgrywki np. w sezonie drugim rozdziału drugiego można było je zdobyć zabijając szefów na agencji, grocie, jachcie, rekinie oraz platformie. Im wyższa rzadkość broni, tym broń ta zadaje więcej obrażeń i będziemy mieli większą przewagę.

Kliknij ten przycisk i przejdź do poradnika!

zobacz jak wygląda nasz poradnik do gry fortnite i graj jak mistrz

Poradnik jak zdobyć V-Bucks w Fortnite

Z rogu pod mapą możemy zobaczyć ile jeszcze pozostała osób Kody do Fortnite na mapie, ile osób zabiliśmy i jaki jest czas do zmniejszenia burzy, oraz jeśli wejdziemy w mapę możemy zobaczyć gdzie jest koło burzy. Oczywiście żeby nie było za prosto, producenci dodali coś takiego, że w jakimś miejscu na całej mapie najpierw jest duży okrąg do którego będzie się zbliżać burza, czyli coś co zadaje nam jeden HP, a w tym okręgu będziemy bezpieczni od burzy. Ale jak burza już dotrze do krawędzi okręgu, wtedy koło się staje mniejsze i będziemy musieli do niego iść, aby burza nas nie zabiła burza. Zmniejsza się ona stopniowo co parę minut. Wygrywa ten co zostanie ostatni i pokona swojego przeciwnika jeśli zostaniemy z nim sam na sam, a wszyscy inni nie będą już żyć. W parach możemy dobrać kogoś ze znajomych i grać z nim kontra inne pary i ta drużyna, która na ostatecznym starciu wygra, zostaje zwycięzcami i wygrywa całą grę. Burza i przedmioty na duo i solo są takie same. Grając oddziały gramy z czwórką znajomych, lub trójką – zależy ile znajomych dobierzemy, ale gra daje Jak uzyskać Pakiety w Fortnite automatycznie czterech jeśli wejdziemy tam sami. Jeśli gramy w trójkę to i tak inni mogą być w czwórkę ponieważ nie ma oddzielnego trybu dla trzech graczy.

Kliknij ten przycisk i przejdź do poradnika!

autorska metoda uzyskiwania vbuck w fortnite za darmo

Administrator

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wszelkie prawa zastrzeżone. Copyright © 2015-2020 by BestHacks.com.pl